Сучасний дизайн квартири. Найкращі рішення для малечі

Cучасні інтер’єри квартир

Облаштування та оформлення дитячої кімнати – завдання непросте. Адже тут необхідно не лише грамотно зонувати приміщення, а й прислухатися до побажань дитини, які часом здаються батькам такими, що виконати просто неможливо. Крім того, слід зазначити, що сучасні інтер’єри квартир – одна з тих реалій, які постійно змінюються. Отже, те, що було модно кілька років тому, вже стає неактуальним. Однак гнатися за модою і тільки – заняття абсолютно невдячне. Замість цього спробуйте створити для своєї дитини кімнату, що якомога довше їй не набридатиме.

Кілька правил для облаштування дитячої кімнати

Зрозуміло, що приміщення, в якому мешкає малеча, має свої особливості. Тому при оформленні дитячої кімнати обов’язково дотримуйтеся кількох важливих правил. Отже, приміщення для дитини має бути:

 • безпечним (тобто ви повинні бути впевнені, що малеча не отримає жодних травм);
 • екологічним (тобто все, що розташовано у помешканні, має бути зроблено лише з небезпечних для здоров’я матеріалів);
 • ергономічним (іншими словами – комфортним);
 • оформленим у близькій для дитини тематиці.

Окрім цього, кімната повинна відповідати віку, статі та інтересам дитина, яка в ній мешкає, а меблі мають бути простими у використанні. Про найбільш популярні кольорові та стилістичні рішення – трохи нижче.

Не бійтеся яскравих кольорів

Вибір кольору для дитячого помешкання – перший крок у напрямку оформлення кімнати. І запам’ятайте: дотримуватися «бабусиного» правила про блакитне й рожеве вже давно не є обов’язковим.

Фахівці з колористики рекомендують не боятися яскравих кольорів, однак застосовувати їх дозовано й надавати перевагу більш природним відтінкам. Скажімо, для зеленого кольору такими відтінками є колір хакі, оливковий та гірчично-зелений.

Якщо ж ви вирішили використати жовтий, то обирайте лимонно-кремовий, грушевий, блідо-жовтий відтінки. Адже жовтий сам по собі є дуже активним кольором, тому у великих кількостях застосовувати його не рекомендується. Те ж саме можна сказати й про помаранчевий та червоний. Отже, замість них використайте бордові та теракотові тони.

Сучасні інтер’єри квартир та «затишний мінімалізм»

Багато хто з дизайнерів для оформлення дитячої кімнати радять батькам скандинавський стиль. Цей напрямок, який отримав назву «затишний мінімалізм», поєднує в собі простоту, зручність, комфорт і практичність. Візитна картка «скандинавський» інтер’єру – стіни білого кольору або будь-якого іншого світлого відтінку. За допомогою цього прийому можна візуально збільшити помешкання, а якщо ваша дитина дуже активна, пастельні тони її заспокоюватимуть.

Ну, а щоб кімната не виглядала занадто нудною, можна створити у ній так звану акцентну стіну. Тут якраз вам допоможуть поради щодо використання в інтер’єрі яскравих кольорів.


----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×