Найкращий подарунок дівчині. Може YVES SAINT LAURENT?

Подарунок дівчині - парфум Ів Сен Лоран

Можна закрити очі — і не бачити. Закрити вуха — і не чути. Але не дихати, не вдихати людина не може більше аніж декілька хвилин.

Перше, що робить новонароджена людина, це вдихає повітря, яке насичене безліччю різноманітних ароматів , а вже потім роздивляється та прислухається до світу навколо себе. Величезний і такий неосяжний світ ароматів поглинає нас відразу: саме за запахом, за тим єдиним неповторним ароматом немовля знаходить свою матір, та навпаки. Нервовий імпульс, що відповідає за нюх, надходить до мозку набагато швидше, а ніж больовий.

Скажи мені, який аромат тобі подобається, і я скажу, хто ти

За запахом ми відчуваємо безпеку чи тривогу. Різноманітними ароматами можна керувати людиною, вводити її в різні психосоматичні стани, лікувати або завдавати шкоди. Смаки та переваги в ароматах змінюються в однієї людини впродовж всього життя. Є парфумерія та косметика для дітей та підлітків, для жінок та чоловіків, аромати унісекс тощо. Психологи здавна вивчають вподобання ароматів у різних груп людей. І ці дослідження є основою для створення ароматичних композицій в парфумерії та  косметиці.  Саме ця продукція найчастіше обирається  як подарунок дівчині або жінці. Не випадково, напевно, середньовічні парфумери підбирали ароматичні акорди під конкретну людину.

Так, наприклад:

 • Романтичні та мрійливі дівчата — полюбляють солодкі та теплі аромати (апельсин, мандарин)
 • Спокійні особистості  віддають перевагу легким та прозорим ароматам (кедр, лаванда)
 • Відповідальним та надійним людям подобаються аромати зелених та кислих фруктів (лимон, меліса)
 • Інтелектуали оберуть бальзамічні аромати (лаванда, ромашка, міра)
 •  т.і.

Аромат – це вічно відкриті двері до душі

Саме цим принципом при створенні косметики та парфумерії керувався YVES SAINT LAURENT, великий революціонер та вічний класик у фешн-індустрії. Він підняв моду в одязі, аксесуарах та парфумерії на рівень мистецтва.

YVES SAINT LAURENT вважав, що стильна людина це та, в якої:

 • зручний одяг
 • індивідуальний  аромат
 • та гармонійний душевний стан

І одне без одного не мають права існувати окремо.

З другої половини 20 століття в життя людей увірвався стиль «унісекс», а його батьком став саме YVES SAINT LAURENT. Багато хто з критиків вважає, що унісекс – це втрата притаманних саме одній статі цінних рис та відмінностей.  Але  YVES SAINT LAURENT зміг надмайстерно поєднати непоєднуване. Саме це вміння й принесло йому світове визнання. Лінія косметики та парфумів Ів Сен Лоран сьогодні є повністю доступною для вимогливого українського споживача. Найбільшу популярність здобули аромати унісекс, які обираються в якості подарунка.

YVES SAINT LAURENT вперше започаткував у жіночому одязі крій А-силуету, що було сприйнято жінками, як визволення жіночого тіла. Цей крок відразу відлунав і в парфумерії: були створені сміливі, відверті аромати свободи.  В своїх витворах він був, як би, на два кроки попереду, завжди тонко відчуваючи, що саме буде затребувано людством.

Навіть презентації своїх  парфумерних новинок він робив провокаційними. Наприклад, у 1971 році було представлено перший чоловічій аромат «Опіум». І його винахідник, YVES SAINT LAURENT, постав перед публікою оголеним, щоб підкреслити саме унікальність аромату, а не одяг або зачіску. І це спрацювало!

Мода проходить, стиль вічний

Окрім витонченого парфуму, що може за короткий час зробити жінку щасливою? Звісно, вдала зачіска. Саме стан та вигляд волосся говорить про фізичне здоров’я на настрій дівчини. Обираючи подарунок для дівчини, в разі, якщо з парфумерією не вийшло — зверніть свою увагу на групу товарів з розділу косметика для волосся. Це шампуні, кондиціонери для волосся, спреї, активатори росту, фарби, маски, муси для об’єму, відновлювальні та лікувально-профілактичні засоби, моделювальні гелі та все, все, все… Тобто, є з чого обрати для самої вимогливої модниці і, головне, завжди стане в нагоді. Ви ж, сподіваюсь, не даруєте, формальних подарунків? На кшталт, «Керамічного коня з крилами» в одному з відомих фільмів Е. Рязанова.

Косметичне сьогодення по догляду за волоссям представлене безліччю відомих та недуже відомих торгових марок. Але не всі можуть пишатися своїм довголіттям та сталістю якості. Одним з яскравих брендів в галузі бездоганного вигляду є Matrix. Цей  американський бренд існує ще з 1980 року. Саме тут поєднані постулати відмінної якості та почуття стилю. Зачіску можна змінювати декілька разів на день, але треба дотримуватись правила – волосся не має постраждати від найсміливіших експериментів і завжди залишатися у відмінному стані. Подарункові набори по догляду за волоссям Matrix стануть в нагоді будь-якій дівчині. Це саме той безпомилковий вибір, що завжди буде оцінено сповна . Можна не вгадати з кольором сукні чи наповнювачем  цукерок, але якісні засоби для волосся завжди будуть до смаку вишуканим модницям.----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×