Українська мова та читання для дітей від 5 до 10 років

онлайн занятия и уроки для 1-4 классов

ДПА на носі? Математика, Українська мова… Ви даремно нервуєте. Я україномовний вчитель початкових класів, і допоможу вам залишитися просто батьками, люблячими та турботливими.

А «підтягнути» українську можна зі мною. Точніше, не «підтягнути», а змінити ставлення до мови. Відчути її простоту та нескінченну мелодійність. Не «полюбити українську», а зрозуміти закони і правила на прикладному рівні. Я вмію працювати з дітками і це вже багато років моя професія та хобі.

Заняття по скайпу мають кілька переваг. Не треба нікуди їхати, дитина вдома, у своїй кімнаті. І саме вдома дитина найбільше відчуває себе у безпеці й  найкраще сприймає нові знання.

Я добираю для роботи цікаві, пізнавальні матеріали: диктанти, вправи, логічні завдання. Ми міркуємо, робимо припущення, а, буває, співаємо… Я навчаю дітей не механічно завчати правила, а робити висновки самостійно і генерувати свої правила. Мої учні розширюють свої знання не тільки з мови та літератури, а й з багатьох сфер життя. Мені це подобається, я відразу бачу результат своєї роботи.

Українська мова Дистанционные уроки по Skype и Zoom

Пішли зі мною!

Під час карантину я записувала уроки для моїх учнів, які на той час були в 1му класі. Пропоную подивитись.

На моєму youtube-каналі є ще декілька уроків з української мови для 1 -го класу. Ящо цікаво — можете легко знайти мій канал, або подивитись всі уроки за посиланням на плей-лист Українська мова для школярів .

Також на youtube-каналі є декілька уроків читання українською в голос, уроки російської мови та творчої майстерності.

тема статті

українська мова, тьютор, онлайн, дистанційні уроки, заняття


----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×