Купуємо квартиру у забудовника в кредит

Задаток коттедж кватира франшиза купівля будинку

Якщо фінансове становище не дозволяє придбати квартиру за повну вартість у забудовника, то можна використовувати кошти банку. Для цього доведеться оформити кредит.

При цьому як застава виступає нерухомість, вартість якої буде виплачуватися частинами з відсотками протягом тривалого терміну.

Нюанси іпотечного кредиту на первинне житло

Іпотечне кредитування – популярний спосіб покупки первинної нерухомості без необхідності довгі роки відмовляти собі у всьому, відкладаючи гроші. Замість дорогого проживання в орендованій квартирі людина буде вносити платежі, за власне житло яким вона буде користуватися. А після погашення боргу перед банками вона стане повноправним власником житлоплощі.

Серед переваг іпотечного кредиту варто виділити:

 • виплату вартості житла частинами строком до 30 років;
 • заставою по кредиту виступає нерухомість, а значить кредитору не потрібно мати дорогого майна;
 • можливість прописки у квартирі ще до виплати боргу.

Але має такий варіант певні недоліки. На відміну від розстрочки від забудовника кредит значно збільшує підсумкову вартість житла деколи в декілька разів. Це обумовлено відсотками по іпотеці. Залежно від умов вибраного банку переплата може скласти 200%. Тому, перед покупкою житла в іпотеку важливо оцінити довгострокові перспективи та власну платоспроможність.

Як вибрати відповідну квартиру?

Перш ніж погодитися на іпотечний кредит на житло в новобудові необхідно вибрати варіант що підходить. Поки підсумковий вибір не зроблений покупець може тільки приблизно зорієнтуватися в майбутніх витратах. Це обумовлено тим що терміни по кредиту, ставку по відсотках та витрати на додаткові послуги співробітники банку оголосять, коли буде відомий точний об’єкт угоди. Ставлячи абстрактні питання про двокімнатну квартиру в невідомому будинку, позичальник може розраховувати на такі ж приблизні відповіді.

Як вибрати фінансову установу?

Щоб покупка квартири в іпотеку у забудовника пройшла вигідно необхідно скористатися послугами відповідного банку. При цьому краще використовувати готові пропозиції, пропоновані забудовниками які пройшли акредитацію в фінансовій установі. Завдяки такій співпраці розробляються найбільш вигідні для всіх сторін програми.

Займаючись вибором банку важливо враховувати не тільки ставку по відсотках та ціни на додаткові послуги. Також потрібно бути впевненим у надійності фінансової організації з якою доведеться співпрацювати. Якщо пропонується не пристойно приваблива співпраця можливо ви зіткнулися з шахраями.

Збираємо та подаємо документи

Для оформлення кредиту необхідно зібрати значний пакет документів. При цьому їх перелік може доповнюватися та змінюватися в залежності від умов фінансової установи. Але є стандартні папери, до яких відносяться:

 • посвідчення особи позичальника;
 • код платника податків;
 • документ, що підтверджує доходи;
 • свідоцтво про одруження за потребою;
 • письмова згода одного з подружжя.

Але банк може розширювати список за власним бажанням. Після подачі документів співробітники фінансової організації, позичальникові залишається дочекатися прийняття рішення. Отримавши іпотечний кредит, клієнт зобов’язується у встановлені терміни погасити борги перед банком. Для цього з встановленою періодичністю потрібно вносити зазначену в договорі суму та відсотки, які нараховуються по іпотечному кредиту. При цьому в залежності від обраної позичальником програми платежі залишаються незмінними або зменшуються до закінчення терміну співпраці. Щоб зменшити переплату можна закрити кредитні зобов’язання достроково.


----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×