Диван для дитини: що треба знати

Двухярусний диван для дітей

Чим старшою стає дитина, тим більше вільного простору їй необхідно. Це стосується і спального місця. Якщо грудничка можна покласти в невеликій манеж або дитячу переноску, то дитина-підліток повинна мати особисту кімнату і своє, відповідне за розміром, ліжко. У деяких випадках покупка ліжка недоречна, і батьки вважають за краще підібрати розкладний диван для зручності дитини.

Які бувають дивани і чим вони відрізняються, можна побачити, перейшовши за посиланням fayni-mebli.ua

Види розкладних диванів

Велика кількість моделей диванів може збити з пантелику будь-якого покупця. Однак, розібравшись з варіантами способів розкладання, формою і дизайном, вибір буде очевидний.

Отже, існує кілька видів розкладних диванів:

Клік-кляк і м’яка книжка. Дані види диванів розкладаються паралельно стіні. Головними позитивними якостями є надійність, компактність і простота у використанні. Нижня частина виробу оснащена петлею, за яку слід потягнути до клацання, після чого диван перетворюється в ліжко. Варто звернути увагу на фіксацію максимального розміру для контролю кімнатного простору. Меблі з запропонованим способом розкладання володіють регульованим нахилом спинки, містким коробом для білизни і знімним чохлом.
Дельфін, єврокнижка і французька розкладачка. Цей варіант дивана розкладається перпендикулярно стіні. Єврокнижка має викочуванний тип трансформації. Диван зручний для ігор, має доповнення у вигляді м’яких безпечних бортиків і часто йде в комплекті з подушками. Єврокнижка має кутову форму і розкладається в зручне і повноцінне спальне місце. Однак меблі не позбавлені ​​недоліків: неміцність висувної системи є вирішальним фактором для дитячих меблів. Такий диван слід купувати лише для дітей в свідомому віці, які не зашкодять собі під час ігор.
Двоярусні дивани. Ця досить нова модель на українському ринку трансформується в комфортне двоярусне ліжко. Відмінний вибір для сім’ї з двома дітьми, які будуть ділити одну кімнату.
Одним із зручних диванів є модель «м’яка книжка», проте вибір стоїть виключно за покупцем і уподобаннями майбутнього маленького власника.

Диван та його забарвлення

Забарвлення також грає важливу роль. Хлопчик навряд чи захоче спати на рожевому ліжці з принцесами, також, як і дівчинка не буде в захваті від ліжка із зображенням роботів.

Найбільш популярні кольори для хлопчиків: синій і зелений, блакитний і червоний.

Дівчатка віддають перевагу рожевому і бежевому, золотистому і помаранчевому.

Наявність мультиплікаційних героїв на подушках або самої оббивці стане прекрасним доповненням дизайну дивана. А від меблів у вигляді машин, будиночків і різних персонажів маленькі непосиди залишаються в повному захваті.


----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×