Класний куточок: як обрати назву й наповнення?

Класний куточок

До переліку стендів, які обов’язково розміщують у всіх навчальних приміщеннях школи, незмінно входить інфо-куток класу. При його виборі українські педагоги прагнуть врахувати не лише вік учнів, але й особливості певного дитячого колективу, його потреби й задачі, які спілкування з дітьми ставить перед вчителями. Для того, щоб обрати ідеальний стенд класний куточок для 5-11 класів, звертаються до перевірених виробників наочних посібників.

Так, в онлайн-магазині «Склад стендів» увазі покупців пропонують широкий вибір різноманітних інфо-майданчиків цієї тематичної групи. Серед іншого, вони різняться вже й назвою:

 1. Класний куточок;
 2. Наш клас;
 3. Шкільна родина;
 4. Літопис шкільної родини тощо.

Уже сама назва в поєднанні з підзаголовками над прозорими кишенями з пластику дозволить створити відповідний настрій у його оформленні. Крім того, його оформлення можна доповнити шапкою стендом із розміщеними цитатами виданих особистостей, присвячених навчанню чи вихованню патріотизму в школярів.

Яку зробити класний куток цікавим і корисним?

Здебільшого, стенди цієї категорії призначені для змінної інформації й обладнані прозорими кишенями з пластику. Хоча в їхньому дизайні, крім власне фону й художньо оформленої назви, інколи зустрічаються друковані елементи. Часто це – зображення державної символіки України, якась інформація, пов’язана зі школою чи рідним краєм.

Та найголовніше завдання таких стендів – своєчасно надавати учням корисну інформацію. Серед усього різноманіття їхнього тематичного наповнення можна виділити такі популярні категорії:

 • Правила класу;
 • Права й обв’язки учнів;
 • Наш клас (для молодших школяриків, які лише знайомляться з колективом);
 • Розклад уроків, додаткових занять, шкільних гуртків;
 • Графік чергувань і список доручень для учнів;
 • Привітання зі святами й знаменними датами;
 • Поздоровлення переможців різних конкурсів й олімпіад.

У старших класах часто до цього переліку додають матеріали, які учні можуть використати під час підготовки до ЗНО. Якщо клас поглиблено вивчає окремі предмети, це можна відобразити відповідними бічними малюнками.

Завжди актуальні пропозиції від «Складу стендів»

Однак у кожному класі знайдуться якісь унікальні теми, які учні бажають бачити розміщеними на стенді. Тож до його тематичного наповнення класного кутка можна залучити самих учнів.

На сайті лідера виробництва можна придбати стенд з двп чи пластику, що найбільше підходить саме вашому класу.


----- Это может пригодиться :)-----
---- ☟ ----


☏ +38 (067) 708 05 74

звоните или укажите свои данные

  ×
  Online занятия

   ×
   ☏ +38 (067) 708 05 74

   звоните сейчас или напишите Ваш запрос


    ×